SLUŽBY

které oceníte

SENIOR PAS 55+

výhody a slevy pro seniory

Nabídka

SENIOR PAS je unikátním projektem, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let.

  • Zapojení do projektu je ZDARMA!

Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS.

Sleva

Nabízené slevy ve výši 5 - 50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.

Vyplněnou přihlášku odevzdejte ZV ZOOS DPMD

TAXI AUSSIG

taxislužba

Nabídka

Jsme moderní taxislužba zajišťující NONSTOP přepravu TAXI na území města Ústí nad Labem, ale i na území Evropské unie. Naše vozy jsou z 90% vybavené sedadly pro více osob. Jsme jediná taxislužba, která má sjednocený vozový park do stejné barvy, tím se odlišujeme od ostatních nízkorozpočtových Taxislužeb v Ústí nad Labem.

Dále poskytujeme expresní kurýrní služby po České republice, ale i Evropské unii. Dále provádíme převoz všech vozidel skupiny B, C, D, E, T dle dohody (ŽELVA). Všechny naše vozy jsou čisté a voňavé, vybavené moderními zrcátkovými taxametry, které napomáhají k větší transparentnosti a důvěryhodnosti.

V rámci své služby AUSSIG ASSISTANCE vám dovezeme palivo, nastartujeme vozidlo přes startovací kabely nebo zajistíme drobné opravy vašeho vozidla na místě a nakonec všechny naše služby můžete pohodlně zaplatit pomocí platebního terminálu, které jsou součástí výbavy naších vozidel.

Sleva

Členům po předložení členského průkazu bude poskytnuta sleva ve výši 10% z ceny jízdného před započetím jízdy. Uvedenou firemní slevu nelze dál kombinovat s dalšími slevami, které poskytuje prodejce.  


+420 720 199 199